Permun

graham
Alışverişe Başla
section-image-2

PATENTLİ KRONOGRAF SİSTEMİ

Kasanın solundaki ayırt edici başlatma ve durdurma kolu, ünlü kronograf işlevlerini etkinleştiren ünlü GRAHAM Chronofighter imzasıdır. Sistem, 2. Dünya Savaşı uçağı subaylarının kullandığı erken kronometreyi hatırlıyor, sadece bombardıman ceketlerine sarılmış büyük cep saatleri. İçgüdüsel ve hassas, kasanın solundaki kola kolaylıkla sağ elle ulaşıldığı için kullanıcıyı rahatsız etmeyen, emniyetli bir sistem.
CHRONOFIGHTER VINTAGE NOSE ART
CHRONOFIGHTER VINTAGE NOSE ART - 0

Graham tarafından Basel 2017 de piyasaya sürülen Chronofighter Vintage Nose Art Ltd. serisi koleksiyoncuların büyük ilgisini çekti. “Nose Art”1940 yıllarında kazanan savaş uçaklarının burun kısımlarına yapılan resimlerin genel adıdır. Bu koleksiyonda döneminin en meşhur Pin-Up kızlarının Chronofighter’ın kasasına işleyen Graham, Pin-Up kızlarına Anna, Lilly, Nina ve Sally isimlerini vermiş.

KOLEKSİYONA GİT
GRAHAM SILVERSTONE
GRAHAM SILVERSTONE - 0

Tutku, adrenalin, mekanik inovasyonun güzelliğini bir araya getiren Graham, Silverstone koleksiyonuyla modern yarışların ötesine geçti. Performans ve heyecan garantili koleksiyon araba yarışlarından esinlenerek, GMT, big date, tachymeter ve flyback gibi sofistike fonksiyonları bir araya getirir.

KOLEKSİYONA GİT

YENİ GELENLER

GRAHAM CHRONOFIGHTER OVERSIZE RAPTOR - 0
GRAHAM CHRONOFIGHTER OVERSIZE RAPTOR
6700 SFR 5025 SFR
GRAHAM CHRONOFIGHTER PRODİVE BLACK - 0
GRAHAM CHRONOFIGHTER PRODİVE BLACK
12900 SFR 9675 SFR
section-image-7
section-image-9

GRAHAM TARİHİ

“Kronografın babası" olarak bilinen George Graham’ dan ilham alınarak adı verilen Graham, "İsviçre'de üretilen İngiliz markası" olarak bilinir. Geleneksel bilginin mükemmelliği, özgün estetik ile bir araya getiren Graham, Chronofighter, Swordfish ve Silverstone koleksiyonları ile sınırları zorlamaya devam ediyor.
KOLEKSİYONA GİT