Permun

hublot
ALIŞVERİŞE BAŞLA
section-image-2
Hublot Meca-10 Titanyum 45mm çapında ve 15.95mm yüksekliğinde tasarlanmış olup, , Hublot Big Bang model ailesine özgü forma sahip kasa içerisinde geliyor. Markanın sportif ürün grubunda yer alan pek çok modelde olduğu gibi 100 metre / 10 bar su basıncına dayanıklı üretilen kasada, Hublot’un sembol detaylarından sayılan H harfi şeklinde tasarlanmış 6 adet vida bulunmaktadır.
HUBLOT CLASSİC FUSİON CHUKKER
HUBLOT CLASSİC FUSİON CHUKKER - 0

Hublot, Classic Fusion serisinin çok özel bir versiyonu olan “Classic Fusion Chukker'ı 8. Hublot Polo Gold Cup’da tanıttı. Oyunun her bir periyodunu ölçmek için tasarlanan saat, mikro püskürtmeli titanyum kasasının yanı sıra gri-kahverengi renklerden oluşan kadranı, vintage görünümlü bej renkli Super Luminova göstergeleri ve kasa ile son derece uyumlu bej dana derisi kayışı ile de ilk bakışta farklılığını ortaya koymaktadır.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
HUBLOT BİG BANG UNICO TEAK ITALIA INDEPENDENT
HUBLOT BİG BANG UNICO TEAK ITALIA INDEPENDENT - 0

2015 yılında başlayan Hublot ve Italia Independent ortaklığı yeni modeli, Big Bang Unico Teak Italia Independent’ ın tanıtımını yaptı. İtalyan endüstrisinde büyük bir figür olan Gianni Agnelli'nin denizcilik geçmişine ithafen 100 limitli sayıda üretilen bu saatin kasasında altın platin alaşımı olan “King Gold” kullanılmış olup, saatin genel renkleri Gianni Agnelli'nin yatının renklerinden esinlenerek altın ve turuncu olarak belirlenmiş. Bu muhteşem detaylarla donatılmış Hublot Big Bang, saat ile uyumlu Italia Independent güneş gözlüğü ve iki kayış içeren özel bir kutu ile sunulmaktadır.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
section-image-6
HUBLOT COLLECTIONS
HUBLOT COLLECTIONS

2005 yılında piyasa sürüldüğünden itibaren saat sektörünün en fazla ilgi çeken koleksiyonlarından birisi olmayı başaran Hublot Big Bang serisi aynı zamanda Hublot’nun dünyanın en popüler saat markalarından birisi haline gelmesinde büyük bir etkiye sahiptir. Big Bang koleksiyonu, son derece özel komlikasyonları, "Art of Fusion" konseptine uygun olarak değerini koruyan yüksek kaliteli malzemelerin bir araya getirerek sunmaya devam ediyor...

HUBLOT COLLECTIONS - 0
CLASSIC FUSION

2010 yılında sunulan Hublot Classic Fusion koleksiyonu, Hublot’un amiral gemisi Big Bang koleksiyonuna nazaran daha ince bir kasa profile sahip olup, kusursuz işçilik ve zarif tasarımı ile, geleneksel saatçilik ve moden tasarımı takdir eden saat severlerin ilham kaynağı olmayı başardı.

CLASSIC FUSION - 0
SPIRIT OF BIGBANG

2014’ün başında piyasaya sürülen Hublot’un Spirit of Big Bang serisi, tonneau kasası ile, Big Bang’ın ruhuna yeni bir yorum kattı. Saatin benzersiz ve ergonomik tasarımı ile bileği rahat ve zarif bir şekilde sararak, ele geçirdiği bilekleri zamanda derin yolculuklara çıkartıyor.

SPIRIT OF BIGBANG - 0

YENİ GELENLER

Hublot  Ferrari  Erkek Kol Saati - 0
Hublot Ferrari Erkek Kol Saati
24800 SFR
Hublot  Ferrari  Erkek Kol Saati - 0
Hublot Ferrari Erkek Kol Saati
43700 SFR
Hublot  Classic Fusion  Kadın Kol Saati - 0
Hublot Classic Fusion Kadın Kol Saati
12500 SFR
HUBLOT BIG BANG UNICO MAGIC SAPPHIRE

hublot
section-image-10
Kurucusu Carlo Croco'nun 1970'lerde kendi saatini oluşturma arzusundan doğan, lüks İsviçre saat markası Hublot 1980'de kuruldu ve saat endüstrisinde daha önce hiç görülmeyen yenilikçi kauçuk kayışıyla dünya çapında ün kazandı. O zamandan beri, saat yapımında kullanılan materyallerle şekil veremeye devam eden Hublot, geleneksel saat yapım tekniklerini modern inovasyonlar ile birleştirerek “Art of Fusion” mottosu ile saat endüstrine yön veren markalardan bir tanesi olmaya devam etmektedir. 2004 yılında Jean-Claude Biver rehberliğinde dünyanın en çok aranan markalarından biri haline gelen Hublot, son derece özel komplikasyon saatleri, yalnızca değerini koruyan en yüksek kaliteli malzemeler ile harmanlayarak saat tutkunlarının beğenisine sunmaktadır.
Alışverişe Başla