Permun

ulysse-nardin
ALIŞVERİŞE BAŞLA
THE NEW DIVER CHRONOMETER
THE NEW DIVER CHRONOMETER - 0

Ulysse Nardin, Monaco Yat Show'da lansmanı yapılan Yeni "Diver Chronometer" koleksiyonunu saat severlerin beğenisine sundu.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
EXECUTIVE TOURBILLON FREE WHEEL
EXECUTIVE TOURBILLON FREE WHEEL - 0

Uzay-yaşı kristalinin altında serbest yüzen bileşenler: Ulysse Nardin’in bugüne kadarki en göz alıcı inovasyonu, tam anlamıyla baş döndürücü hareketleri canlandırıyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
section-image-4
section-image-6

Ulysse Nardin’in denizle ilgili zengin tarihine ışık tutan Marine Koleksiyonu, teknik performansın, şık tasarımlar ile buluşmasının nihai göstergesidir.

 - 0
DIVER

Tek yönlü dönen bir çerçeve ve yüksek su dayanımı ile Diver koleksiyonu hem güvenilir bir dalış aleti ve hem de zarif bir spor saati olarak sportif ruhlu kadın ve erkek bileklerinde hakimiyeti eline geçirir. 

DIVER - 0
CLASSIC

Geçmişin zanaatkâr geleneklerinden ilham alan Ulysse Nardin Classic koleksiyonu, muhteşem stilleri ve nefes kesici komplikasyonları içeriyor.

CLASSIC - 0
EXECUTIVE

Ulysse Nardin Executive koleksiyonun çağdaş ve cesur tasarımı olağanüstü komplikasyonlar ile harmanlayarak ilk bakışta tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

EXECUTIVE - 0
FREAK

Süper hafif Silisyum bileşenlerinden üretilmiş balans çarkı ve mikro sabitliyeciler ile gerçekten benzersiz ve ödüllü Freak Koleksiyonu Ulysse Nardin ailesinin teknolojik anlamda ulaştığı noktayı simgeliyor.

FREAK - 0

section-image-9

ULYSSE NARDIN TARİHİ

Ulysse Nardin 1846 yılında İsviçre'nin Le Locle kentinde kurulmuş, deniz kronometreleri ve komplikasyon mekanizmanlarında kendine özgü bir kimliğe sahiptir. Marka, son teknolojiler ve silisyum da dahil olmak üzere en yeni malzemeleri kullanması ile saatçilik sektöründe çığır açmıştır. Ulysse Nardin, özellikle saat içindeki düzenleyici mekanizmanlar olmak üzere yüksek hassasiyetli hareket bileşenlerini üretme kapasitesine sahip az sayıdaki İsviçreli saat üreticilerinden biridir.2014 yılında Kering ailesine katılan Ulysse Nardin, 170 yıldan beri cesur tasarımları yenilikçi yaklaşımlar ile birleştirmeye devam etmektedir.