Permun

montegrappa
ALIŞVERİŞE BAŞLA

Yeni Gelenler

MONTEGRAPPA MEMORIA - 0
MONTEGRAPPA MEMORIA
620 EURO 496 EURO
MONTEGRAPPA MEMORIA - 0
MONTEGRAPPA MEMORIA
750 EURO 600 EURO
MONTEGRAPPA DESIDERIO - 0
MONTEGRAPPA DESIDERIO
750 EURO 600 EURO
MONTEGRAPPA DUCALE - 0
MONTEGRAPPA DUCALE
220 EURO 176 EURO
MONTEGRAPPA EMBLEMA - 0
MONTEGRAPPA EMBLEMA
600 EURO 480 EURO
MONTEGRAPPA EMBLEMA - 0
MONTEGRAPPA EMBLEMA
440 EURO 352 EURO
MONTEGRAPPA MIYA BAMBOO - 0
MONTEGRAPPA MIYA BAMBOO
1190 EURO 952 EURO
MONTEGRAPPA MIYA BAMBOO - 0
MONTEGRAPPA MIYA BAMBOO
1190 EURO 952 EURO
section-image-2

MONTEGRAPPA REVOLVER

300 limitli olarak üretilen Montegrappa Revolver, 4200 yıllık meşe ağacı ile çeliğin birleşiminden olan ana kasaya, 0-9 kadar numaralandırılmış 10 tane sahte mermi konulabilen tambur yerleştirilmiştir. Montegrappa CEO'su Giuseppe Aquila tarafından, "Büyükler için ikonik bir oyuncak olarak tanımlanan" bu harika kalem, elinizde iken sizleri vahşi batının kovboyu gibi hissettiriyor.
MONTEGRAPPA PIRATES LIMITED EDITION
MONTEGRAPPA PIRATES LIMITED EDITION - 0

Montegrappa tarafından üretilen sınırlı sayıda seri arasında, popüler kültürün bireylerini, sanatçılarını ve unsurlarını onurlandıran Cult Koleksiyonu yer alıyor. Montegrappa’nın yetenekli zanaatkârlarının, 16. yüzyıldan 19. yüzyıla kadar Karayiplerdeki maceraperestlerin yaşadığı anıları yazı gereçleri üzerine el işçiliği ile işledikleri tasarımlar, hem zevk hem de şaşkınlık hissi uyandırıyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
MONTEGRAPPA CIGAR LIMITED EDITION
MONTEGRAPPA CIGAR LIMITED EDITION - 0

Montegrappa'nın ilk Cigar basımını yayınlamasından tam 20 yıl sonra Montegrappa, bu en yüksek sigara tüketimini yeni bir sınırlı baskıyla tekrar onurlandırdı. Tütün kullanımı zararlı bir alışkanlık olsa da, purolar zengin tatları ve aromaları takdir eden kullanıcıları için suçlu bir keyif olmaya devam ediyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
Montegrappa - Samurai Pen

section-image-7
İtalya’nın lüks kalem ve aksesuar üreticisi olan Montegrappa, Bassano del Grappa’da, 1912 yılında kurulmuştur. Mükemmel işçilik kalitesini, İtalyan stili ile birleştirmiş, dünya çapında tanınan saygın bir marka olarak 100 yılı geride bırakmıştır. Kurulduğu yıldan itibaren aynı tarihi binada faaliyetini sürdüren Montegrappa, geçen zaman zarfında, birçok yeniliğe imza atmış olup, tarihteki birçok önemli şahsiyetin hayatlarında rol oynamıştır. Montegrappa, renklerinin çeşitliliği, hoş dizaynı ve Vicenza bölgesine has mücevher işleme sanatı sayesinde, mükemmelliğin sembolü haline gelmiştir. Montegrappa koleksiyonunun tamamı, 2 büyük aileye ayrılmıştır; günlük yazı yazma işlerini yerine getirmek için üretilen, çok güzel tasarımlara sahip “Standart Koleksiyon” ve koleksiyonerlerin beğenisine sunulan, sıra dışı işçilik ve dizayna sahip “Limitli Ürünler”.
Tüm Ürünler