Permun

longines
ALIŞVERİŞE BAŞLA
section-image-2
L2.673.4.78.3 Referans no’lu Longines, Master Koleksiyonundaki en popüler saatler arasında yer almaktadır. Bir ay fazı göstergesine sahip kronograf yer aldığı 40 mm’lik paslanmaz çelik kasanın içinde 48 saatlik güç rezervi ile kendinden kurmalı krongraf L678 bulunmaktadır. 3 bar basınca kadar su geçirmez özelliği olan bu çok asil Longines, gümüş renkli kadranı ile klasik saat severleri kendine çekmektedir.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
section-image-3
ELEGANCE

İtalyan yaşam tarzı zamansız bir zarafetle geliştirildi "Longines Elegance" ailesinde, DolceVita, PrimaLuna, Symphonette, Presence,Flagship ve La Grande Classique de Longines koleksiyonları bulunmaktadır.

ALIŞVERİŞE BAŞLA- ELEGANCE
ELEGANCE - 0
EQUESTRIAN

Equestrian koleksiyonu, Longines ailesinin yüzyıldan fazla zamandan beri binicilik dünyasına gösterdiği tutkunun eseridir.

ALIŞVERİŞE BAŞLA- EQUESTRIAN
EQUESTRIAN - 0
WATCHMAKING TRADITION

Longines'in 186 yıllık muhteşem detaylar ile süslenmiş deneyiminin özünü oluşturan Watchmaking Tradition ailesi, Master Collection, Record, Conquest Classic, Elegant Collection gibi geniş koleksiyonlara sahiptir.

ALIŞVERİŞE BAŞLA- WATCHMAKING TRADITION
WATCHMAKING TRADITION - 0
SPORT

Longines Sport ailesi, spor saatçiliğinde Longines'in zengin mirasının bir kanıtıdır. Conquest ve HydroConquest olmak üzere iki farklı koleksiyonda sunulan Longines Sport ailesi, güç ve hassasiyetin zarif spor tasarımla harmanlanması ile ortaya çıkmıştır.

 

ALIŞVERİŞE BAŞLA- SPORT
SPORT - 0
HERITAGE COLLECTION

1832 yılından itibaren saat dünyasında büyüleyici bir etki bırakan Longines’in ruhuna atıfta bulunan Heritage koleksiyonu, şık ve klasik çizgisi ile markanın en prestijli koleksiyonlarından birisidir.

ALIŞVERİŞE BAŞLA- HERITAGE COLLECTION
HERITAGE COLLECTION - 0

YENİ GELENLER

LONGINES HERITAGE - 0
LONGINES HERITAGE
10550 TL 9495 TL
LONGINES DOLCEVITA - 0
LONGINES DOLCEVITA
9350 TL 8415 TL
LONGINES RECORD - 0
LONGINES RECORD
31650 TL 28485 TL
LONGINES CONQUEST - 0
LONGINES CONQUEST
9950 TL 8955 TL
section-image-6

LONGINES TARİHİ

1832 yılında Auguste Aggasiz tarafından kurulan Longines, geleneklere, zarafete, zanaatkarlığa ve spor dünyasına olan bağlılığı ile, 1896'da ilk moden Olimpiyat oyunları zaman tutucusu ve 1899'dan beri Kuzey Kutbu seferlerinde kullanılarak en zor koşullarda denenmiş ve test edilmiştir. Havacılıktan esinlenilen, kanatlı kum saat logosu ile 1889 yılında patenti alınan dünyanın ilk saat markası olan Longines, 186 yıldır dünya çapında kaliteli spor saatleri ve kronograflar üreterek kanıtlamış olduğu güvenilirlik sayesinde Amerikan Futbolu, Tenis, Kayak, Binicilik, Jimnastik, Atletizm ve Havacılık alanındaki büyük spor etkinliğinde resmi zaman tutucusu olarak yer almaktadır.