cartier-sekiz-yil-garanti

CARTIER CARE

Satın almış olduğunuz Cartier saatinizin 8 yıl Uluslararası Sınırlı Garantisini aşağıdaki linkten aktif hale getirebilirsiniz. Toplam sekiz yıllık uzatmanın yanı sıra bir dizi ücretsiz ve özel hizmetin keyfini çıkarın.

DİSCOVER CARTİER CARE

BALLON BLEU DE CARTİER

Lüks alışverişin vazgeçilmez markalarından Cartier’in 2007 yılında lansmanı yaptığı en popüler koleksiyonu Ballon Bleu de Cartier 14 yıllık serüveninde saat severleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Eşsiz tasarımı ile bileklerin vazgeçilmez olan Ballon de Bleu, sadece markanın en ikonik koleksiyonlarından bir tanesi olmakla kalmamış, saat dünyasının sofistike modelleri arasına girmiştir. Kadın ve Erkek modellerine sahip koleksiyon, pek çok farklı versiyona ev sahipliği yapmaya devam etmektedir.

KOLEKSİYONU KEŞFET

PASHA de CARTİER

Cartier, 1985 yılında tanıtılan ve hem 80li hem de 90lı yıllara damgasını vuran kült Pasha de Cartier modelini bu senenin yıldızı yapmaya hazırlanıyor. Yeni Pasha modeli, markanın uzun zamandır sessiz kalan ürün grupları arasında yer alıyor. Yuvarlak kasası, özgün boynuz bağlantısı, kapaklı ve zincirli kurma kolu parçası gibi karakteristik detaylarıyla hafızalara kazanan model, DNA’sına sadık kalınarak güncellenmiş modeli ile göz alıyor.

KOLEKSİYONU KEŞFET
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR