HAKKIMIZDA

Her şey 1979 yılında Mustafa Akpınar’ın hayalini gerçekleştirmek için attığı ilk adımlarla başladı.

Bu hayal; Saat dünyasının güvenilir markalarını Bursa'ya getirmek, dünyanın en seçkin saat markaları ile lüks saat kültürünün Bursa'da yerleşmesinde önemli bir misyon üstlenmekti. Müşterilerinin sadık birer dosta dönüşmesini sağlayan yüksek iletişim becerisi ile Bursalı bütün saat meraklılarının gönlünü ve güvenini kazanan Mustafa Akpınar, sıra dışı ikramlarla süslediği servisleriyle saat alışverişini vazgeçilmez bir lükse dönüştüren birçok değerin ortaya çıkmasında öncü oldu.

2009 yılına gelindiğinde müşterileriyle kurduğu güçlü bağları daha da ileri taşıyacağı bir adım attı ve dostları ile daha samimi alışverişler gerçekleştirebileceği bir atmosfer için Korupark Alışveriş Merkezinde açtığı lüks mağazasıyla yepyeni bir marka kurdu: PERMUN... Mesleğe adım attığı ilk günlerden bugüne müşterilerine gösterdiği yakın ilgi, yılların tecrübesi ve bilgisi ile doğru mesafeden tam hedefini bulan sağlam öneriler, en iyi saat markalarını sunan zengin vitrin ve hep büyüyen mutlu alışverişler...

Saat tutkunlarını bu değerlere alıştıran özel anlayış, yavaş yavaş Mustafa Akpınar’ın değerlerini sahiplenen ekibiyle ve kurumsallıkla büyümeye, sağlam adımlarla ilerlemeye devam etti.

Permun, Bursa’ya mal olmuş bir markanın ötesine geçerek tüm Türkiye’ye hizmet veren kaliteli hizmet anlayışıyla 2023 yılına gelindiğinde Bursa’da ikinci mağazasını Downtown Alışveriş Merkezi’nde açarak hizmet ağını büyüttü.

Dünyadaki lüksü temsil eden mağaza örneklerinde olduğu gibi en iyi saat markalarının yanında eşsiz ışıltıları ile mücevherler de olmalıydı. Permun kaliteli mücevherlerinin de müşterileriyle buluşmasını hayal ederek en değerli taşları özel tasarımlarla ve işinin ehli ustaların el emeği göz nuruyla üreterek 2009 yılından bu yana kendi mücevher koleksiyonlarını PERMUN markası ile sunmaya devam ediyor. Üstelik “süs, bezek” demek olan Permun sözcüğünün anlamı itibariyle de bir mücevher markası olarak kullanılması çok yerinde…

Bugün vitrinlerinde Cartier, Bvlgari, IWC, Tudor, Hublot, Omega, Breitling, Tag Heuer, Longines, Oris, Frederique Constant gibi dünyanın en seçkin saat markalarına yer veren Permun, Mont Blanc, St.Dupont gibi kalem ve aksesuar markalarını da dostlarına sunmaya devam ediyor.

VİZYONUMUZ - MİSYONUMUZ

Misyonumuz

Misyonumuz, Prestijli Lüks saat ve aksesuar markalarının satışında ve hizmetinde Türkiye’nin öncü şirketlerinden biri olarak sürdürülebilir başarılara imza atmaktır. Permun, mükemmel hizmetler sunarak ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetini en üst seviyede uygulayarak misyon hedefine ulaşma yolunda her geçen gün ilerleme kaydetmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana dünyadaki en iyiler arasında yer alan saat ve aksesuar markalarını tüm Türkiye’deki değerli müşterilerimizle buluşturma kültürüne sahibiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; markamızın var olan yüksek algısını daha da yükseltmek için her gün daha da dikkatle, şevkle ve tutkuyla çalışmak, temsilcisi olduğumuz markalara ve müşterilerimize göstermeye devam edeceğimiz saygıyla, dost canlısı tutumumuzla, benzersiz ve uzun soluklu müşteri memnuniyeti yaratmaktır.

Permun çalışanları olarak markamızın var olan yüksek algısını daha da yükseltmek için her gün dikkatle, şevkle ve tutkuyla çalışacağımız bir gerçektir.

Kurumsal değerlerimiz olan Samimiyetimiz, Kalitemiz, Sürdürülebilir Başarı çabamız, Müşteri Memnuniyeti uygulamalarımız ve Tutkumuz bizleri her zaman teşvik edecek olan değerlerimizdir ve onlara her durumda sahip çıkacağımıza şüphe yoktur.

Yönetim Kurulu Başkanı

Mustafa Akpınar

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR