HAKKIMIZDA

MUSTAFA AKPINAR: Lüks saatlerin Bursa'daki temsilcisi

Zamanı değerli saatlere çeviren ustalar vardır; bir de onları doğru insanlarla buluşturan aracılar. Onlar ne zaman, hangi saatte kimin kalbinin attığını iyi bilirler. Bu yüzden zamanın o en kıymetli parçalarını doğru sahiplerine teslim ederken hiç yanılmazlar.

İşte Mustafa Akpınar da onlardan biri ...

Her şey 1979 yılında başladı...

Saat dünyasının güvenilir markalarından Pırlant'ın kurucu ortakları arasında yer alan Mustafa Akpınar, Pırlant ile yola çıktığı 1979 yılından itibaren hep saatlerle iç içe oldu, onlarla anıldı... Bursa'ya ilk defa gelmesini sağladığı dünyanın en seçkin saat markaları ile lüks saat kültürünün Bursa'da yerleşmesinde önemli rol oynadı. Saat denince akla ilk gelen isimlerden oldu.

Müşterilerinin sadık birer dosta dönüşmesini sağlayan yüksek iletişim becerisi ile Bursalı bütün saat meraklılarının gönlünü ve güvenini kazanan Mustafa Akpınar, sıra dışı ikramlarla süslediği servisleriyle saat alışverişini vazgeçilmez bir lükse dönüştüren bir çok değerin ortaya çıkmasında öncü oldu. Mustafa Akpınar, şimdi bu güçlü bağları daha da ileri taşıyacağı bir adım attı ve dostları ile daha samimi alışverişler gerçekleştirebileceği bir atmosfer için yepyeni bir marka kurdu: PERMUN...

Hayatı süsleyen yüksek zevkler, eşsiz bir zaman parçası için artık bu ismin altında buluşuyor.

O tanıdık güven duygusu, bildik lüks algısı, alışık olduğunuz yüksek standartlar farklı kapılardan geçerek Permun'un şık konseptini oluşturuyor. Saat ve mücevher alışverişlerinizin her anında duyacağınız gönül rahatlığı bu inanılmaz konseptin içten dışa yayılan en değerli parçası.

Aslını, dostları bildiği müşterilerinden alan orijinal zevklerin yansıması saat ve aksesuarların ve büyüleyici mücevherlerin yeri Permun, Bursa Korupark Alışveriş Merkezi birinci katta hizmet veriyor. Aslında Bursalı üst düzey saat tutkunları bu mağazayı yakından tanıyor. Mustafa Akpınar yönetiminde bugüne kadar Pırlant adı ile hizmet veren mağaza, bu önemli girişimin bir parçası olarak adını PERMUN olarak değiştirdi. Değişmeyen tek şey Mustafa Bey'in yüksek saat kültürü ve tüm personelde hissedilen sıcaklık, samimiyet, bilgi ve beraberinde gelen güven...

Yine aynı yakın ilgi, yılların tecrübesi ve bilgisi ile doğru mesafeden tam hedefini bulan sağlam öneriler, en iyi saat markalarını sunan zengin vitrin ve hep büyüyen mutlu alışverişler... Saat tutkunlarını bu değerlere alıştıran özel anlayış şık bir hareketle şimdi daha da özelleşti.

Vitrınlerinde Cartier, IWC, Bvlgari, Hublot, Omega, Breitling, Ulysse Nardin, Graham, Corum, Tag Heuer, Bell&Ross, Longines, Oris, Frederique Constant, Gucci gibi dünyanın en seçkin saat markalarına yer veren Permun, Mont Blanc, Montegrappa, St.Dupont gibi kalem ve aksesuar markalarını da dostlarına sunuyor.

PERMUN Mücevherleri

Saatler ve aksesuarlar mücevherlerden ayrı düşünülemez. Bu nedenle dünyanın en iyi saat markalarının yanında eşsiz ışıltıları ile mücevherler de olmalıydı. Ancak biz dünya markalarının yanında kendi değerlerimizi de parıldatacak kendi mücevher markamızı hayal ettik. Bundan hareketle gezegenin en değerli taşları ile ünlü mücevher ustalarından Levon Çetin’i buluşturduğumuz kendi mücevher koleksiyonlarımızı PERMUN markası ile sunmaya başladık. Üstelik Permun sözcüğünün anlamı itibariyle de bir mücevher markası olarak kullanılması çok yerinde…

Koleksiyon tasarımlarımızın arkasında büyük mücevher ustası Levon Çetin var. Mücevherlerin ışıltılı dünyasını takip edenler kendisini iyi bilir. Kendisi, 30 yıldan fazla zamandan beri mücevher dünyasında ustalığını konuşturuyor. Şimdi bu ustalığı ile PERMUN koleksiyonlarını en değerli taşlarla yüksek zevkler için büyüleyici güzellikler olarak şekillendiriyor.

Levon Çetin mücevher piyasasına mıhlama ile başlamış büyük bir usta. Bu konudaki üstün başarısını Belçika’da eğitimini aldığı pırlanta taş kesme sanatıyla daha da ileri götürmüş. Bilhassa mıhlama zorlukları herkes tarafından bilinen baget ve trapez taşlarla yaptığı mıhlama mücevherlerle piyasada herkes tarafından bilinir. Mücevher piyasasına işin hamurundan mıhlama ile başlayıp üstüne Belçika’da alınan taş eğitimi bugünkü PERMUN Mücevher’in eşsiz koleksiyonlarına hayat veriyor. Levon Çetin’in sade atölyesi, mıhlama atölyesi ve taş kesme atölyesi birçok mücevher firmasının hayali... Şimdi PERMUN ile bu imkânlar dâhilinde müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için usta ellerden gelenin en iyisini sunuyoruz.

PERMUN, "herkes bir parça zamanı hak eder" yaklaşımı ile hayatın akışında kişisel lükslere yüksek yerler açmaya hazır. "Süs" anlamına gelen PERMUN, lüks hayatların süsü mücevher ve aksesuarlar, zamana anlam katan saatler sunan bir alışveriş konsepti için tam yerinde bir isim... Şimdi PERMUN bu güzel anlamı, köklü bir geçmişi de arkasına alarak layıkıyla taşımaya kararlı; eski dostlarının dünyasını yeni bir sunumla daha çok süslemek için...

VİZYONUMUZ - MİSYONUMUZ

Misyonumuz

Yüksek kaliteli saat, aksesuar ve mücevher dünyasının zenginliklerini en iyi şekilde yansıtacak ışıltılı bir ortam ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Dünyanın en iyi saat, mücevher ve aksesuar markalarının en özel koleksiyonlarını her zaman herkesten önce saat severler ile buluşturmak, en güvenilir dostlarımızın marka olarak vazgeçilmezi olmak.

Permun olarak vazgeçilmez 'değerlerimiz' ;

Dürüstlük

Samimiyet

Yenilikçilik

Kalite

Farklılık

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Emek Adnan Menderes, Korupark Alışveriş Merkezi, No:86 16150 Osmangazi / BURSA

EPOSTA: [email protected]

TELEFON: 0224 241 31 31

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR